Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Monitoring spánku

Proč navštívit monitoring spánku? Téměř třetina populace trpí špatným spánkem, ať již chrápáním, špatným usínáním nebo častým buzením. Je nutné si uvědomit, že kvalitní spánek je velmi důležitý pro naše zdraví a také pro zdraví našeho partnera, který se vedle nás také nevyspí.

Proč navštívit monitoring spánku?

Téměř třetina populace trpí špatným spánkem, ať již chrápáním, špatným usínáním nebo častým buzením. Je nutné si uvědomit, že kvalitní spánek je velmi důležitý pro naše zdraví a také pro zdraví našeho partnera, který se vedle nás také nevyspí.

Proto Petra Clinic do svých slušeb zapojila monitoraci spánku, kdy je možné zapůjčit monitorovací přístroj klientovi domů, případně Vám nabídneme ubytování v přilehlém apartmánu.

Jak probíhá monitoring spánku?

V nemocnicích, kde spánkové laboratoře obvykle nabízejí, se setkáte s neosobním nemocničním prostředím. Velké prostory, které jsou cítit desinfekcí, nepohodlné postele, mnoho personálu, více pacientů na pokoji a velmi dlouhé čekací lhůty na objednání. V Petra Clinic je to jinak. Objednací termíny jsou velmi krátké, maximálně do dvou týdnů můžete usínat v našem monitorovaném apartmánu.

Přijedete do centra Prahy, kde si přes den můžete udělat například procházku po historickém centru. Potom vás ubytujeme v luxusním (penzionovém) prostředí s veškerým vybavením, pohodlnými postelemi a jiným příslušenstvím. Na noc vám připojíme na tělo speciální přístroj, který vás bude monitorovat po celou dobu vašeho spánku. Ráno přístroj odevzdáte a můžete pokračovat domů či do zaměstnání. Sestřička Vám dá termín konzultace s lékařem, a to maximálně do dvou týdnů od Vašeho monitoringu. V prvém případě velmi významně pomůžeme na místě ošetřením pomocí laseru a případnou redukcí hmotnosti neinvazivními metodami, tvorbou jídelníčku a psychologického vedení. V druhém případě předáme pacienta na speciální pracoviště, kde se bude řešit spánková apnoe. Samozřejmostí je ORL vyšetření.