Monitoring spánku

Proč navštívit monitoring spánku?

Téměř třetina populace trpí špatným spánkem, ať již chrápáním, špatným usínáním nebo častým buzením. Je nutné si uvědomit, že kvalitní spánek je velmi důležitý pro naše zdraví a také pro zdraví našeho partnera, který se vedle nás také nevyspí.

Proto Petra Clinic do svého portfolia zapojila monitoraci spánku, kdy je možné zapůjčit monitorovací přístroj klientovi domů, případně Vám nabídneme ubytování v přilehlém apartmánu.

Jak to probíhá?

V nemocnicích, kde spánkové laboratoře obvykle nabízejí, se setkáte s neosobním nemocničním prostředím. Chodby páchnoucí desinfekcí, nepohodlné postele, nepříjemný personál a velmi dlouhé čekací lhůty na objednání. V Petra Clinic je to jinak. Objednací termíny jsou velmi krátké, už druhý den můžete usínat v našem monitorovaném pokojíčku.

Přijedete do centra Prahy, kde si přes den můžete udělat například procházku po historickém centru. Potom vás ubytujeme v luxusním (penzionovém) prostředí s veškerým vybavením, pohodlnými postelemi a jiným příslušenstvím. Na noc vám připojíme na tělo speciální přístroj, který vás bude monitorovat po celou dobu vašeho spánku. Ráno vstanete, dáte si výbornou snídani a lékař vyhodnotí, zda se u chrápání jedná o kosmetickou záležitost, nebo zda jde o spánkovou apnoe. V prvém případě velmi významně pomůžeme na místě ošetřením pomocí laseru a případnou redukcí hmotnosti neinvazivními metodami, tvorbou jídelníčku a psychologického vedení. V druhém případě předáme pacienta na speciální pracoviště, kde se bude řešit spánková apnoe. Samozřejmostí je ORL vyšetření.

 

Monitoring spánku

zapůjčení přístroje domů                    4.900,- CZK (+vratná kauce ve výši 40.000,- Kč)

 

Monitoring spánku s přespáním v Apartmánu 

1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji       4.900,-

doprovod (bez monitoringu)              1.490,-

 

V ceně monitoringu je:
– diagnostika spánku přístrojem MiniScreen4
– vyhodnocení monitoringu lékařem

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Doporučené stránky